Engelli Öğrenci Birimi

Değerli Öğrencimiz,

Üniversitemiz Engelli Öğrenci Birimi tüm öğrenim hayatınız boyunca karşılaşabileceğiniz sorunlarda sizlere destek vermek, akademik ve sosyal yaşamınızı kolaylaştırmak amacıyla kurulmuştur.

Her fakültede bulunan Akademik Danışmanlarımızın desteğiyle, sizlere daha kolay bir akademik ve sosyal yaşam sunmak için çalışmaktayız.

Engelliler Uygulama ve Araştırma Merkezi ile de ulusal ve uluslararası alanda kuramsal ve uygulamaya yönelik araştırmalar yapma, bilgi ve belge toplama, izleme, işbirliği yapma, bilgi ağı oluşturma ve akademik faaliyetlerde bulunma olanakları üretiyoruz.

Her birimde olduğu gibi fakültemiz bünyesinde de Akademik Danışmanımız bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız. ( http://engelsiz.istanbul.edu.tr/)

Engelliler Uygulama ve Araştırma Merkezi için tıklayınız. (http://enuygar.istanbul.edu.tr/)

Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademik Danışmanı

Unvan, Ad&Soyad E-mail Adresi Dahili Telefon Numarası
Prof. Dr. İpek Yeldan iyeldan@istanbul.edu.tr 40187

1.Engellilik Araştırmaları Kongresi 

aaeaaqaaaaaaaah3aaaajdjkngrinzm4lwnhmmetngu3ys04mjc1ltg2nmm4zjfiztrlza

 

 

 

 

 

 

“EngelSİZ olabilir misiniz?” temalı etkinlik ve fotoğraf yarışması ödül töreni
10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında düzenlenen “EngelSİZ olabilir misiniz?” temalı etkinlik ve fotoğraf yarışması ödül töreni 10 Mayıs 2017 tarihinde Fakültemiz Konferans Salonunda gerçekleştirilmiştir. Törenimize Dekanımız Sayın Prof.Dr. Ahmet AKGÜL, Dekan Yardımcımız Sayın Yrd.Doç.Dr. Eda YILMAZ ALARÇİN , Dekan Yardımcımız Sayın Yrd.Doç.Dr. Fikret BÜYÜKKAYA katılmışlardır.
Sayın Dekanımız Prof.Dr. Ahmet AKGÜL ve Engelliler Uygulama ve Araştırma Merkezi Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademik Danışmanı Sayın Prof.Dr. İpek YELDAN 10-16 Mayıs Engelliler Haftası’nın anlam ve önemi hakkında değerli bilgiler sunmuşlardır. Etkinliğimizde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Ebelik ve Odyoloji bölümlerinde eğitim gören fakültemiz öğrencileri de engellik ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren bir konuşma yapmışlardır.

Değerli Fotoğraf sanatçısı Arel KALENDER’in ön elemeyi yaptığı, kazanının değerli jüri üyeleri ile SABİF’in facebook oylamasına katılan Fakültemiz öğrencilerinin belirlendiği yarışmada Birincilik ödülünü Ayşegül KUTSAL, ikincilik ödülünü Hamza KOYUN ve üçüncülük ödülünü Hacı ATAŞ almıştır. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

Zaman zaman duygulu ve eğlenceli anların yaşandığı etkinliğimiz başarıyla sonlandırılmıştır.

 

 


İstanbul Üniversitesi © 2017 All Rights Reserved

Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On Youtube