Etkinliklerimiz

Sporcu Sağlığı ve Yaralanmaları

img_9094img_9063 img_9059

 

2.Ulusal Romatolojik Rehabilitasyon Kongresi

2.Ulusal Romatolojik Rehabilitasyon Kongresi İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ev sahipliğinde 13-15 Ekim 2016 tarihlerinde gerçekleştirildi. 

Kongreye İstanbul ve diğer şehirlerde çalışan fizyoterapistler, doktorlar, hemşireler, akademisyenler ve öğrenciler olmak üzere toplam 435 kişi katıldı. Kongrede İstanbul Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Pamukkale Üniversitesi ve diğer birçok üniversiteden doktor, fizyoterapist, beslenme uzmanı, hemşire, pskiyatrist akademisyen konuşmacı olarak katıldı. 

 

 

İstanbul Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Günleri Sempozyumu

8 Nisan Ulusal Fizyoterapistler Gününü kutlamak amacıyla İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nün ev sahipliğinde düzenlenen “İstanbul Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Günleri Sempozyumu” başarıyla gerçekleştirildi. İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Bakırköy Kampüsü’ndeki Konferans Salonu’nda 8 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşen sempozyum farklı üniversitelerden öğretim üye ve elemanları, fizyoterapistler ve lisans öğrencilerinden oluşan 450 misafirin katılımı ile tamamlandı.


İstanbul Üniversitesi © 2017 All Rights Reserved